Дилерам

Завод покрівельних матеріалів «Будсервіс ІФ» постійно розширює мережу дилерів та партнерів на території України та пропонує їм вигідні умови співпраці. Працюючи з нами Ви отримаєте:

Індивідуальну цінову політику, що дозволить отримувати стабільний прибуток від продажу нашої продукції

Як завод-виробник пропонуємо конкурентні ціни, систему знижок та акцій.

Найкоротші терміни виготовлення та вчасну доставку

Налагоджене виробництво, кваліфікований персонал, складські запаси сировини та власний автопарк дозволяють вчасно виготовляти та доставляти продукцію.

Рекламну продукцію та допомогу з облаштуванням Вашої точки продажу

Забезпечуємо дилерів необхідними презентаційними та рекламними матеріалами: буклетами, каталогами продукції, корпоративними записниками та канцелярією. Надаємо виставкові стенди з зразками продукції, настінні постери та зразки металів.

Інформаційну та технічну підтримку

Спеціалісти технічного відділу нададуть фахову консультацію та завжди допоможуть з розрахунком покрівлі. На сайті завжди представлена лише корисна і актуальна інформація, а у «кабінеті дилера» можна перевірити актуальні залишки сировини, проконтролювати стан замовлень чи завантажити рекламні матеріали. Крім того, завод часто проводить семінари та тренінги для продавців та монтажників у регіонах.

Гарантію на продукцію

Сировина від провідних європейських виробників тонколистової сталі відповідає стандартам якості та безпеки, тому ми надаємо гарантію на покрівельні матеріали від 10 до 30 років.

Широкий асортимент продукції, покриттів та кольорів

Металочерепиця з різноманітними формами хвилі, 5 видів профнастилу, металосайдинг, штахетник та супутні товари можуть бути  виконані у різних кольорах та текстурах — усе для задоволення потреб найвимоглівиших покупців.

Працюючи з нами Ви зможете реалізовувати продукцію з унікальним запатентованим покриттям що імітує кристали льоду Pladur Relief Ice Crystal від німецького концерну ThyssenKrupp, адже наш завод є єдиним в Україні офіційним дистриб’ютором тонколистової сталі з таким покриттям.

Ви зацікавлені у реалізації продукції заводу «Будсервіс ІФ» та хочете дізнатися більше про умови співпраці? Телефонуйте за номером 067 342-16-17 або заповніть заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами у найкоротший термін: