Сировина

thyssenkrupp

thyssenkrupp — один з провідних виробників та постачальників вуглецевої сталі у світі. Німецький концерн відомий не лише якістю своєї продукції, але й  їх інноваційністю та  високотехнологічністю.

Pladur® — багатошарове покриття, яке забезпечує поєднання високої стійкості тонколистової сталі до корозії з неповторним естетичним виглядом. Основою покриття є інноваційний металевий сплав ZM Eco Protect®, розроблений у науково-дослідному центрі thyssenkrupp для покращення антикорозійних властивостей вуглецевої сталі. ZM Eco Protect® — це спеціальне антикорозійне цинково-магнієве (ZM) покриття, яке забезпечує удвічі більш ефективний захист від корозії у порівнянні з традиційним цинковим (Z) покриттям. Тести показали, що покриття ZM 130 г/м² забезпечує такий же рівень антикорозійного захисту (а може навіть і вищий) як і Z 275 г/м² при удвічі меншій товщині покриття.

Переваги покриття:

  • Удвічі вищий рівень антикорозійного захисту у порівнянні з традиційним цинковим покриттям.
  • Менша товщина покриття.
  • Кращі формувальні властивості.
  • Висока стійкість до атмосферних впливів.
  • Довший термін експлуатації.

Arvedi

Acciaieria Arvedi — італійська група металургійних компаній, заснована у 1963 році. Продукція Arvedi відповідає європейським стандартам якості, ідеально підходить для будівництва та загальної промисловості. Сталь Arvedi є абсолютно  безпечною, не містить шестивалентного хрому, свинцю та інших важких металів, як передбачено положеннями REACH ЄС щодо захисту здоров’я людини і навколишнього середовища від негативного впливу хімічних речовин.

Крім того, тонколистова сталь  виробляється по інноваційним процесам Arvedi ISP/ESP®, які надають можливість повторної переробки сталі і значно знижують викиди вуглекислого газу і оксидів азоту у порівнянні зі звичайними сталеплавильними процесами.

ArcelorMittal

ArcelorMittal — один з найбільших металургійних концернів у світі, що забезпечує близько 10% світового ринку сталі. Продукція концерну представлена більш ніж в 60 країнах світу.

Покрівельні листи відповідають найвищим європейським стандартам якості, не містять шестивалентного хрому і важких металів, завдяки чому продукція  ArcelorMittal завоювала лідируючі позиції на ринку покрівельних матеріалів по всьому світу. Покрівля від  ArcelorMittal не вигорає під дією УФ-променів, стійка до корозії та механічних пошкоджень.

Dongbu Steel

Концерн Dongbu Steel з Південної Кореї працює понад сорок років в області випуску продукції преміум-класу. Він широко відомий в світі і здійснює поставки продукції на територію України. Сталь від Dongbu Steel має термін гарантії до 30 років і сертифікована в Україні.

Як правило метал Dongbu Steel має товщину 0,45 мм і кількість оцинкування 275 г/м², що відноситься до першого касу покриття цинком.