fbpx

Про нас

ТОВ «Будсервіс ІФ» — один з найбільших заводів-виробників покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі на західній Україні. Створений у 2005 році, завод невпинно розвивається та вдосконалюється, оновлює ряд виробничих ліній, розширює асортимент продукції та підвищує кваліфікацію своїх співробітників. Представництва заводу утворюють мережу філій, офіційних представників та дилерів у 18 областях України.

Для виробництва покрівельних матеріалів використовується високоякісна сировина від провідних європейських виробників, що відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Основними постачальниками тонколистової сталі є німецькі концерни thyssenkrupp та ArcelorMittal, а також італійська група компаній Arvedi.

«Будсервіс ІФ» є єдиним в Ураїні офіційним дистрибютором тонколистової сталі з запатентованим покриттям Pladur Relief Ice Crystal (структура поверхні імітує кристали льоду) від thyssenkrupp.

16 сучасних автоматизованих виробничих ліній і верстатів, власний автопарк та кваліфіковані співробітники забезпечують якість виробленої продукції та її відповідність українським та європейським будівельним нормам. Сьогодні завод випускає 5 груп товарів: 7 форм металочерепиці, 8 форм профнастилу, 3 форми металосайдингу, штахетник, аксесуари для даху.

Задля Вашого комфорту, окрім власної продукції завод також реалізує ряд товарів для повної комплектації покрівлі від партнерів: водостічні системи, підпокрівельні матеріали, мансардні вікна та сходи на горище, саморізи та фарби для крівлі.

Будучи заводом-виробником, «Будсервіс ІФ» пропонує адекватні конкурентні ціни, повну комплектацію покрівлі  та стислі терміни виконання замовлень. Вся продукція заводу сертифікована та супроводжується гарантійним терміном експлуатації від 10 до 30 років.

Завод є постійним учасником  щорічного загальнонаціонального будівельного форуму InterBuildExpo, має ряд нагород, дипломів та медалей.

Про нас

Наші переваги

Працюючи з компанією «Будсервіс ІФ» Ви отримаєте:

  • Широкий асортимент високоякісної продукції за оптимальною ціною;
  • Можливість обрати з широкої палітри кольорів та текстур покриття для втілення найсміливіших архітектурних ідей;
  • Можливість купити усі необхідні для покрівлі товари в одному місці;
  • Вчасне виконання замовлень;
  • Професійну консультацію та прорахунок даху будь-якої складності;
  • Гарантію на покрівлю від 10 до 30 років.

Отримати актуальну інформацію про ціни нашої продукції Ви можете у менеджерів компанії по телефону 068 144-88-66.