fbpx

Про нас

ТзОВ «БУДСЕРВІС ІВАНО-ФРАНКІВСЬК» – потужний український завод-виробник покрівельно-фасадних матеріалів з високоякісної тонколистової сталі.

Завод спеціалізується на виготовленні:
– металочерепиці;
– профнастилу;
– клік фальцу;
– металосайдингу;
– металевого штахетнику;
– компелектуючих.

Для виробництва продукції імпортуємо першокласну сталь від провідних європейських виробників:
– Thyssenkrupp (Німеччина),
–  Arvedi (Італія).
А також підтримуємо українських виробників.

В асортименті:
– 30 кольорів сталі різних виробників,
– 7 типів захисного покриття металу,
– гарантія від 10 до 30 років.

«БУДСЕРВІС ІФ» з 2005 року неспинно розвивається та нарощує свої потужності. Виробничі площі заводу становлять 3500 м2 та налічують 23 автоматизовані прокатні лінії. В команді працівників підприємства понад 130 кваліфікованих спеціалістів.

Окрім власної продукції завод реалізує ряд товарів для повної комплектації покрівлі від партнерів: водостічні системи, підпокрівельні матеріали, мансардні вікна, сходи на горище, саморізи та фарби для покрівлі.

Продукція заводу є безпечною та відповідає європейським стандартам якості, що підтверджує міжнародний «Сертифікат відповідності. Виробничий контроль. Certificate of conformity of the factory production control (FPC)», виданий німецькою експертною організацією «TÜV Thüringen e.V.».

Виробничі потужності, склади та виставкова галерея розташовані за адресою: – м. Івано-Франківськ, вул. Івана Макухи, 41Б.

Офіційні філії – у Київській, Львівській та Херсонській областях. Понад 1000 дистриб’юторів представляють нашу продукцію по всій території Україні.

Надаємо вигідні умови співпраці. Консультація за телефоном:
+380681448866.

Про нас